Mikrozarządzanie nie jest problemem. Jest symptomem.
Na jednym ze spotkań konsultacyjnych właściciel firmy powiedział mi wprost, że jego największym problemem jest on sam. Nie powiedział tego z pokorą. Powiedział to z frustracją. Opisał,…
